Aparat

Aparat

Przemieszczamy się z punktu Ado B. Nie zastanawiamy się zbytnio na tym co się wydarzy w trakcie dotarcia do punktu B. Bo i po co. Musimy tylko dotrzeć do naszego celu, mniej lub bardziej upragnionego.

Czasami są takie sytuacje, coś się wydarzy nietypowego, coś co można było sfotografować. W tedy okazuje się, że akurat przy sobie nie mam żadnego aparatu. Czegoś co sensownie zarejestruje nam to chcemy. W takich sytuacjach mam ochotę coś sobie zrobić, za głupotę nie posiadania aparatu, nawet takiego najprostszego. Te najciekawsze zdarzania, które chciałabym uwiecznić odfruwają w niepamięć, bo najprościej na świecie nie miałam aparatu.

Te najfajniejsze momenty zdarzały się akurat wtedy kiedy nie posiadałam przy sobie aparatu. To mnie najbardziej denerwuje. Ale cóż mogę poradzić, nie zawsze mogę mieć przy sobie aparat.

Ale zdarzają się takie chwile, że w trakcie przemieszczania się z punktu A do B miałam aparat. Tak akurat zdarzyło się ostatnio. Może to nie jest coś wielkiego i unikatowego, ale moim zdaniem rzadko zdarza się widzieć coś takiego.

Jechałam do pracy. Dojeżdżałam do centrum, a tam nietypowe zdarzenie. Naprzeciw muzeum stały zaparkowane wozy strażackie – od mostu do palmy. Było ich dużo. W pierwszej chwili myślałam, że coś się pali. Gdy dojeżdżałam do plamy zobaczyłam stare wozy strażackie. Zdałam sobie sprawę, że pewnie szykują się do jakieś parady. Szlak wozów zamykał autobus. Przy nim zebrała się orkiestra.

Wiem, że w tym zdarzeniu nic nie było szczególnego. Dla mnie było to, że mogłam zobaczyć stare wozy strażackie.
Lubię starocie, pod każdą postacią, a nawet stojące na czterech kółkach.

Coraz częściej zabieram ze sobą aparat. Wolą już mieć go przy sobie. Gdy go nie będę miała, mogę później żałować tego.

Lepiej mieć, niż nie mieć.

 

IMG_6797

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s