Przypadek?

Przypadek?

Potwornie zimno… aż nie chce się wychodzić ze swojej „nory”. Ostatnie dwa dni były dla mnie dość dziwne. Wciąż nie mogę pewnych rzeczy zrozumieć. Czy istnieje coś takiego jak przeznaczenie? Próbuje sobie na to odpowiedzieć. Wciąż na ustach mam to: Jak to mogło się wydarzyć?

Gdy w życiu masz „decydujący” moment, ogarnia cię panika. Przecież możesz to zawalić, nie wyjdzie ci to. Dochodzisz do wykonania tej czynności, gdybyś ją zwalił nie mógłbyś iść na przód. A tu niespodziewanie pojawia się coś co ci ułatwia wykonanie jej, czyżby był to czysty przypadek. Ale czy na pewno? Czy nasz los jest gdzieś spisany, gdzieś bardzo wysoko, wśród gwizd. Takie myśli ogarnia mój umysł… Chyba przez to zimno przymarzły mi szare komórki… Wciąż nie mogę wyjść z wrażenia, że tak miało być i koniec. Udało mi się i mogę iść naprzód.

Sentymentalizm dopadł mnie. Małe porządkowanie na dysku. Znalezione, już trochę zapomniane przeze mnie zdjęcia.

Zrobiłam przed „przypadek” zdjęcie statkowi obcych, który przylecieli na ziemię, w celach zawładnięcia naszego świata… Upiorna myśl?  A tak naprawdę, nie wiem czemu, gdy spoglądam na to zdjęcie z tym białym czymś, właśnie myślę tak o nim, jak o statku obcych. Może kiedyś przez przypadek faktycznie sfotografuje jakiegoś ducha lub prawdziwych obcych. Po tych ostatnich dwóch dniach wiem, jedno wszystko się może wydarzyć, nawet jeśli nie będziesz się tego spodziewał. Trzeba tylko się nie bać i próbować z każdej strony dążyć do swojego celu. Może i do was uśmiechnie się szczęście i wydarzy się coś przez „przypadek”.

Reklamy

2 myśli w temacie “Przypadek?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s