Ozdóbka

Ozdóbka

Kupując nowy aparat dostajemy z nim szaro bury pasek z logiem firmy, produkującej. Mi się one nie podobają. Są takie bez wyrazu, nieciekawe. Jak uatrakcyjnić sobie aparat?

W pierwszej chwili pomyślałam o jakiś ciekawych naklejkach na aparat (w głowie pojawiły mi się motywy zwierzęce, a w szczególności lisy), ale to zapachnęło mi takim dziecinnym ozdabianiem przedmiotów. Czegoś takiego nie można zrobić, to by kiepsko wyglądało. Gdyby to ktoś zobaczył taką ozdóbkę u mnie, miałby mnie za kompletną dziwaczkę. Nie tędy droga. Znalazłam lepsze rozwiązanie – paski do aparatów. Poszukałam trochę w Internecie, znalazłam firmę A-LAB. Ma w swojej ofercie ozdobne paski. Jest duży wybór. Można spróbować znaleźć coś dla siebie. Jaki taki znalazłam.
Takie rozwiązanie ma jeden minus, pasek pasuje tylko do lustrzanek. Do kompaktów może nie pasować, przez nylonową część mocując go do korpusu. Jest za szeroki w stosunku do uchwytu.
Zachęcam do zainteresowania się tym. Może to być ciekawa alternatywa na „rozweselenie” swojego aparatu. Nie wiele trzeba, żeby ciekawiej wyglądał i oryginalnie. Może to też stać się naszym znakiem rozpoznawalnym u innych fotografów.

aprat pasek 2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s